Zjazd Hufca 2019

Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Hufca 2019

Za nami kolejny Zjazd Hufca.

22. listopada 2019 roku, w siedzibie Hufca w Kątach Wrocławskich odbył się Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy. W trakcie jego trwania podsumowaliśmy działalność hufca podczas mijającej kadencji oraz przedstawiliśmy plan pracy i rozwoju na kolejne lata. Ale najważniejszym zadaniem Zjazdu było wybranie Władz Hufca na kolejną kadencję. Delegaci byli raczej jednomyślni i na stanowisko Komendanta Hufca wybrany został ponownie druh podharcmistrz Michał Maćków.

Miejsca w nowej Komendzie zajęli także:

hm Zdzisław Łatko – skarbnik hufca
hm Rafał Ćwikowski – członek komendy ds. pracy z kadrą
hm Barbara Łatko – członkini komendy
phm Adrian Szczygieł – członek komendy
hm Bogumiła Wyrzykowska – członkini komendy

Zjazd wybrał także nowy skład Komisji Rewizyjnej Hufca:

pwd. Beata Garncarz – przewodnicząca
pwd. Renata Palińska
pwd. Agnieszka Ulejczyk

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom Zjazdu, delegatom, gościom oraz przedstawicielom Komendy Chorągwi z pełnomocnikiem Wojciechem Pospolitą na czele!