Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

To był aktywny i pracowity rok. Ale i rok pełen sukcesów i niesamowitych chwil. Serdecznie dziękujemy Wam wszystkim, harcerzom i harcerkom, przyjaciołom harcerstwa a także partnerom i osobom wspierającym naszą działalność za to, że byliście z nami! Dzięki Wam to wszystko ma sens!

Nie zwalniamy jednak tempa i już planujemy 2020 rok i możemy już dziś powiedzieć, że będzie się działo! Spotkamy się zapewne nie raz podczas zbiórek, wyjazdów, imprez hufcowych czy Harcerskiej Akcji Letniej. Obserwujcie naszą stronę i fanpage na Facebooku, aby być na bieżąco!

Wszystkiego dobrego, nowych wyzwań i nowych sukcesów w 2020 roku życzy Komenda Hufca ZHP w Kątach Wrocławskich! Czuwaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *