Dzień Myśli Braterskiej 2020

Dzień Myśli Braterskiej 2020

22. lutego harcerze i skauci z całego świata obchodzą urodziny sir Roberta Baden-Powella – twórcę współczesnego skautingu oraz jego żony Olave. Święto to, obecnie zwane Dniem Myśli Braterskiej, powinno uświadamiać nam, że niezależnie od naszego pochodzenia, rasy, koloru skóry, narodowości, religii czy innych dzielących nas rzeczy jesteśmy jedną skautową bracią, która powinna wspierać się i pomagać nawzajem.

I z okazji tego święta chcieliśmy życzyć Wam, drodzy harcerze, harcerki, skauci i wszyscy sympatycy skautingu, aby w waszym życiu dominowała chęć niesienia pomocy i serdeczność w stosunku do innych ludzi.

Postarajmy się zostawić ten świat choć odrobinę lepszym, niż go zastaliśmy!

Komenda Hufca ZHP w Kątach Wrocławskich

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *